top of page
utkan.jpg

Utkan Emek SEÇGİN / Mimar

1981 yılında İzmir'de doğdu. 1999 yılında Anadolu Üniversitesi Mimarlık bölümüne girdi. 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümüne yatay geçiş yaptı ve 2006 yılında mezun oldu. 10 yıl boyunca mimari proje, uygulama ve endüstriyel ürün tasarımı alanlarında pratik yaptı. 2016 yılında US MİMARLIK firmasını kurdu. Burcu SEÇGİN ile evlidir.

 

info@usmimarlik.com

burcu.jpg

Burcu SEÇGİN / Mimar

1984 yılında Ankara'da doğdu. 2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldu. Mimari proje, uygulama ve restorasyon alanlarında pratik yaptı. 2019 yılında US MİMARLIK firmasına katıldı. Karin ve Murat adında 2 çocuk annesidir.

info@usmimarlik.com

shela.jpg

Shela

1 Eylül 2018 tarihinde İstanbul'da doğdu. İyi huyu ve insancıl tavırlarıyla motivasyon ve enerji kaynağımız olmayı sürdürmektedir. 5 çocuk annesidir. 

dirt.jpg

Dirt

3 Mayıs 2019 tarihinde 5 kardeşin en irisi olarak İzmir'de doğdu. Annesi Shela'nın aksine, yüksek ses tonu, bitmek bilmez sevilme isteği ve rahatsız edici tavırlarıyla ismini haketmiştir.

yoda.jpg

Yoda

26 Şubat 2020 tarihinde Burdur'da doğdu. Korkunç görüntüsünün aksine, çok iyi huylu ve akıllıdır. Önyargılı olmamak gerektiğinin canlı ispatıdır.

Birlikteliğimiz aşk ve ihtiras içinde sürmektedir. Yakında bilgisayar kullanmayı da öğrenmesini bekliyoruz.

bottom of page